Kuruluşumuz Özel Ata Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi “ kişiye özel sağlık takibi” ilkesi dahilinde tüm yaşlı bireylerimizin sağlığına önem vermekteyiz. Haftada iki gün kıymetli büyüklerimizin rutin takipleri doktorlarımız tarafından takip edilmekte ve bakım planları oluşturularak hemşirelerimiz ve sağlık personelleri tarafından uygulanmaktadır.  Kuruluşumuzda 24 saat kesintisiz profesyonel sağlık hizmeti, kısa veya uzun dönem bakım ünitesi hizmeti, ameliyat sonrası doktor, hemşire ve yaşlı bakım  elemanı gözetiminde bakım, kuruluş doktorumuzun gözetiminde günlük kontroller, ilaç takibi ve periyodik tahliller ayrıca ilaç takipleri, enjeksiyon uygulamaları, yara bakım ve pansuman hizmetleri, tansiyon ile kan şekeri ölçümü- takibi ve kilo kontrolü deneyimli  meslek elemanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Kuruluşumuzda bakım hizmetlerimizi lise veya üniversite mezunu ve sertifikalı yaşlı bakım elemanları tarafından sağlamaktayız. Yaşlı bakım elemanlarımız yaşlı bireyimizin öz bakım ihtiyaçlarını ( saç kesimi/ toparlanması, el ve ayak tırnak kesimi, sakal bakımı ve kesimi, alt bakım ihtiyacı duyuluyor ise bez bakımının sağlanması, idrar ve gaita durumunun takibinin sağlanması vs.), çarşaf değişimini, banyo yaptırılmasını sağlamaktadırlar. 

ATA HUZUREVİ

Herkes sunulabilecek
en iyi hizmeti hakeder..

living-option-1

Düzenli Doktor Kontrolü

Misafirlerimiz her gün düzenli olarak branşlarında uzman doktorlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Sağlığınız ve mutluluğunuz bizler için çok önemli. 

living-option-3

7/24 Hemşire Desteği

Misafirlerimiz ihtiyaç duydukları her an hemşirelerimize ulaşabilir. Hemşirelerimiz nöbet sistemi sayesinde daima aktif olarak sizlerin hizmetindedir.

living-option-2

Kişiye Özel Beslenme Programı

Her misafirimiz için güncel sağlık durumları göz önüne alınarak doktorlarımız eşliğinde özel beslenme programları hazırlanmaktadır.

cta-bg-2-

Fizik Tedavi - Egzersiz Programları

Misafirlerimiz konaklamaları süresince güncel sağlık durumları ve fiziksel yetkinlikleri kapsamında özel olarak hazırlanan fizik tedavi ve egzersiz programlarına dahil edilmektedirler.

service-1-4

Kişisel Bakım Hizmetleri

Misafirlerimizin sağlıklarını korumak ve onlara daha mutlu bir yaşam sunmak bizler için en önemli unsurdur. Kişisel bakımlarının düzenli ve özenli bir şekilde yapılması sağlıkları açısından oldukça önem arz etmektedir.

video-2-bg

Sosyal Etkinlikler

ATA Huzurevi olarak bir insanın sağlıklı kalabilmesi için öncelikle sosyal olarak aktif olması gerektiğini savunmaktayız. Misafirlerimiz için düzenli aralıklar ile özel etkinlikler düzenlemekteyiz.

atahuzurevichefi

100%

Sağlıklı ve Lezzetli

ATA HUZUREVİ
Yemek Hizmetleri

3 ana ve 2 ara öğün şeklinde planlanan beslenme programında yemeklerimiz, diyetisyen eşliğinde aylık olarak kişiye özel hazırlanmaktadır. Kişiye özel beslenme programımız sayesinde çölyak, diyabet, tansiyon, kolesterol gibi hastalıkları olan sakinlerimiz, güvenle ve en sağlıklı şekilde beslenmektedirler. Özenle hazırladığınız yemek listelerimiz, sakinlerimizin aileleriyle de istenildiği takdirde paylaşılmaktadır. Bu anlamda kurumumuz her konuda olduğu gibi beslenme hizmetinde de şeffaflıktan yanadır. Taze sebze-meyveler ile en kaliteli ürünlerin kullanılarak hazırlandığı yemeklerimiz, restoranımızda belli saat aralıklarında servis edilmektedir. Beslenme için özel desteğe ihtiyacı olan sakinlerimizin bu ihtiyacı, bakım görevlileri tarafından karşılanmaktadır.

@2023 Atahuzurevi. Tüm hakları saklıdır.