10

Senelik Deneyim

Hakkımızda

Sizlere en kaliteli şekilde hizmet etmek için buradayız..

Özel Ata Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak yıllardır bakım sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizle konaklama süreleri ister kısa süreli ister uzun süreli olsun, hizmet verdiğimiz tüm misafirlerin yaşamlarını sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir ortamda sürdürmeleridir. 2014 yılından beri hizmet verdiğimiz bu sektörde, konuklarımızın en önemli ihtiyacının sadece sağlıkla sınırlı olmadığı, sosyalleşme ve psikolojik desteğe de en az sağlık hizmetleri kadar ihtiyaç duyulduğunun bilincinde hareket edilmektedir.

testi-2-6

Büyüklerimizin hayata daha pozitif, keyifli ve neşeli bakmalarını sağlayarak onlara kaliteli ve sosyal bir yaşam sunmak amacıyla; mutlu anılar biriktirecekleri, huzurlu olacakları ve “evim” diyebilecekleri bir ortam yaratmak… Büyüklerimizin hayatını daha iyi ve daha konforlu hale getirecek yeniliklere imza atarak eski “huzurevi” anlayışını, “mutlu ve tercih edilen bir yuva” haline dönüştürerek standartların üzerinde hizmet veren, örnek ve aranılan bir kuruluş olmak…

testi-2-6

Hizmetlerimiz

Tüm misafirlerimize en iyi hizmeti
sunuyoruz

comment-1-3

Değerlerimiz

Neden Ata Huzurevi en doğru nokta ?

Özel Ata huzurevi olarak 2014 senesinden bu yana sizler nurda konakladığınız sürece ailemizin bir parçası olarak kabul edilirsiniz mottosu ile hizmet vermekteyiz. 

Sakin Memnuniyeti

Hizmet kalitesini sürekli arttırarak müşteri beklentilerinin üzerine çıkmayı hedefleyen Özel Ata Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ nde hizmet alan kişilerin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır.

Çalışan memnuniyeti

  • Mutlu ve güler yüzlü ve kuruma bağlı çalışanlar; mutlu ve memnun müşteriler sağlamanın en önemli önceliğidir. Kaliteli bir hizmet ancak kaliteli, eğitimli ve deneyimli elemanlar ile sağlanır inancıyla hareket ederiz.

Sevgi, Saygı ve Huzurlu ortam

Özel Ata Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ nde hem hizmet alanlar, hem hizmet verenler sevgi, Saygı ve Huzur ortamında hizmet alır ve hizmet verirler. Kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak, karşımızdaki kişiye öyle davranırız.

Yaşam Koçluğu – Yol arkadaşlığı

Hayat uzun bir yolculuktur. Kişi bu yolculuk içinde gelişir, olgunlaşır, hayaller kurar, hedeflerine ulaşmaya çalışır. Yaşlıların çoğunluğu hayal kurmayı ve hedefleri gençlere bıraktıkları için; köşesine çekilmiş, hayat ile bağlarını koparmış ve korkarak ölümü beklemektedir. Bizim amacımız konuklarımızın nefes aldıkları sürece yaşam içinde hala yapabilecek işleri olduğunu hatırlatarak, yeteneklerini ve becerilerini ortaya koymalarını sağlayarak, kendileri için en sağlıklı ve en mutlu eden şeyleri bulmalarını teşvik ederek onları “Sevgiyle Yaşama Bağlarız”. Hayatlarının sonuna kadar onlara yol arkadaşlığı yaparız.

Etik İlkelere ve Güvene dayalı çalışmak

  • tüm ilişkilerimizde Ahlaki kurallara uygun hareket eder, kişiler arası iletişimimizde saygılı, dürüst, iyi niyet ve anlayışlı davranırız. “İnsana Saygı” bilinciyle hareket ederiz.

Sosyal Sorumluluk

  • Bir bütünün parçaları olduğumuz bilinciyle bu dünyanın bize sunduğu tüm kaynakları kullanırken duyarlı ve özenli davranmayı dünyaya, çevreye, insanlığa gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz sevgi ve saygının bir yansıması olarak görürüz. Özel Ata Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak; Koruyucu Sağlık, kültür, sanat ve eğitim alanlarında toplumun gelişimine katkıda bulunmaya özen gösteririz.

@2023 Atahuzurevi. Tüm hakları saklıdır.